בואו לחיות בלי חובות. כל החיים

משרד עורכי דין רום קובי, מומחים בחילוץ כלכלי.
אצלנו תמצאו תחת קורת גג אחת את כל מה שצריך בהתמודדות עם חובות משפטיים בהוצאה לפועל, הליכי חדלות פירעון, פשיטת רגל, ביטול עיקולים, ביטול הגבלות, ביטול עיכובי יציאה מהארץ והסדרת חשבונות בנק, הסדרת חובות ומחיקת חובות.  הכל כדי שתוכל להשאיר את החובות מאחוריך ולצאת לדרך חדשה.  המטרה היא לא להיכנס להליכים משפטיים ואפילו לא למחוק חובות. כל אלו הם רק אמצעי כדי להגיע למטרה של לחיות חיים שלמים ללא חובות ולהגשים את כל מה שאת/ה רוצה.

אז מי אני?

שמי קובי רום, עורך דין ונוטריון.
מזה מעל לעשרים שנה אני מלווה חייבים ליציאה שלהם לחופש מחובות (בהליך משפטי קוראים לאדם שיש לו חובות- חייב.)

אנשים רבים חושבים שלהם זה לא יקרה שוב.
רק שחררו אותי מהחובות הם אומרים ואני אהיה חופשי ומאושר.
כמי שמלווה עסקים כבר יותר מ20 שנה בתחום המשפטי הספציפי הזה- אני שומע כל הזמן את המשפטים האלו:

"אני יודע הכל.  תאמין לי…"
"היתה כאן טעות", זה לא באמת אשמתי, הם אומרים לעצמם…
"זה רק חמותי אשמה בגלל ש…"
"זה השותף הגנב שלי אשם כי… "
"זה בגלל חוסר מזל שבמקרה נקלעתי אליו …."
ועוד ועוד תירוצים.

 ליוויתי אלפי חייבים לביטול עיקולים, ביטול הגבלות, ביטול עיכובי יציאה מהארץ,

הסדרי חובות, הסדרת תשלומי מזונות ו"תספורות" שזו מילה מכובסת לקבלת
הנחות.  ייצגתי חייבים רבים במסע המאתגר שלהם, לעיתים לא פשוט ולא קל, ליציאה שלהם לחופש מחובות.  לצערי, את חלקם ליוויתי יותר מפעם אחת…

האמת היא שבחיים, החובות שיש לאדם היום, הם רק תוצאה של כל מה שהוא עשה  ולא עשה עד היום. לכן, מי שלא מרוצה מהתוצאות הכספיות שלו, מי שלמשל רוצה יותר כסף, חשוב שידע שאם ישנה את הפעולות שלו ויפעל אחרת ויעשה דברים שונים, הוא יכול לקבל תוצאות כספיות שונות.
מי שרק לוקח עורך דין שיעשה בשבילו פעולות משפטיות והוא עצמו ממשיך לעשות את מה שתמ יד עשה, שלא יתפלא שבסוף התהליך המשפטי, ישאר ללא ידע, איך לפעול כדי באמת לצבור כסף חדש. איך לנהל כסף ואיך להגדיל אותו כדי לא לחזור לחובות לעולם.     חשוב להבין: את הכסף צריך לדעת לנהל. מי שלא יודע לנהל כסף, הכסף מנהל אותו.  ככה מתגלגלים לחובות…

רוצה לגלות למה אני עושה את מה שאני עושה?

במשך שנים, ראיתי בעבודה שלי עם לקוחות שחלקם יוצאים מחובות ומתקדמים כלכלית לשפע, ליותר כסף והצלחה.  אבל לקוחות אחרים שיצאו מחובות, חזרו שוב לחובות.  חלקם שוב ושוב…

הדבר הזה הטריד אותי ולא נתן לי מנוח.  הרגשתי שאני חייב לגלות, מה מבדיל בין אלה לאלה.  מדוע יש אנשים שמבזבזים את החיים שלהם רק בלצאת ולהיכנס שוב ושוב לחובות?

התנהלות שחוזרים על עצמם אצל חלק מהחייבים. ההבחנה הזו ריתקה אותי- חקרתי, מיפיתי, בדקתי עוד, קראתי ולאחר שחפרתי לעומק המידע עוד ועוד, ראיתי שיש שיטה פשוטה וברורה שחוזרת על עצמה אצל החייבים שיצאו מחובות לתמיד. 

מהרגע שהבנתי שיש שיטה פשוטה וברורה ליציאה מהחובות לתמיד, נכנסתי לדרייב מטורף להעביר את השיטה לחייבים שבעזרתה יכולים לצאת לחופש מחובות. לתמיד!   

 אני מתמחה בתחום משפט ייחודי זה של חילוץ מחובות, מתוך חזון לעזור לכל אדם עם חובות לצאת מחובות כדי להגשים את מה שתמיד חלם בחיים.
לאף אחד לא מגיע להעביר את החיים שלו בתוך חובות, עיקולים, הגבלות וצווים.   אפשר לצאת מהחובות ולהיפטר מהם.  במיוחד לצורך כך, פיתחתי שיטה פשוטה וברורה שמי שפועל על פיה, יכול לצאת מהחובות שלו ולא לחזור לחובות לעולם.  זה אפשרי.  אני יודע שזה אפשרי כי ראיתי אנשים רגילים, כמוני וכמוך, שהיו להם חובות והם נפטרו מהם לתמיד.  כדי לעשות את זה צריך לקבל כלים, ידע ושיטה.

  

אני כאן לשירותך – 052-2954400.

לא בטוח מה ההבדל בין הפטר בהוצל"פ לבין הליך פשיטת רגל?

איזה הליך עדיף לך? מעוניין להימנע מהליכים שגויים ולבזבז כסף וזמן לחינם?
התקשר אלינו עכשיו ונעזור גם לך 052-2954400.

רוצה להפסיק לברוח מנושים? מעוניין לשחרר את המשכורת המעוקלת ולהצליח לשלם שכ"ד, קניות או חשמל? אם ענית בחיוב על אחת או יותר מהשאלות – הגעת למקום הנכון.
אנו מסייעים לחייבים רבים בהוצאה לפועל לנהל נכון וחכם את ענייניהם בהוצאה לפועל. אנו מסייעים לחייבים בהוצאה לפועל לבטל עיקולי בנק, לבטל עיקולי משכורת, לבטל הגבלת רישיון נהיגה, הגבלת כרטיסי אשראי. לבטל הגבלת יציאה מישראל ועוד ועוד. הכל בכדי לאפשר לחייב לנהל חיים באופן נורמאלי ומכובד.
חשוב שתדע – את כל הניסיון והעוצמה הזו אנו מעמידים לרשותך.
אל תבזבז עוד כסף ועוד זמן. כדי שלא תתחרט – פנה אלי עכשיו ונתחיל לעבוד בשבילך.

גביית חובות עבור זוכים בהוצאה לפועל
משרד עו"ד רום קובי, מתמחה בתחום דיני חדלות פירעון כתחום עיסוק מרכזי, מזה שנים ארוכות.

בשונה ממשרדים רבים הנותנים גם שרותי הוצאה לפועל, אנו "נושמים" וחיים הוצאה לפועל יום-יום, כל היום. זהו אינו דבר של מה בכך- הבחירה להתמקצע, להתמחות ולעסוק בתחום דיני חדלות הפירעון כתחום עיסוק מרכזי של משרדנו, נבעה מהחזון שלנו להיות למשרד בוטיק מוביל בתחום דינמי וחשוב זה. לתת מענה מקצועי מהמעלה הראשונה לכל לקוחותינו ולעמוד בחזית המקצוע בחדשנות, יצירתיות ומקצוענות בתחום ההוצאה לפועל ופשיטת הרגל.

משנת יסודו של המשרד ב-2001 ועד היום, טיפל המשרד בפתיחה ו/או בניהול תיקי הוצאה לפועל לגביית כספים ובהיקפים גדולים עבור אלפי תיקים שונים, במקביל. נדרשת בקיאות, ניסיון מקצועי, הכרה דקדקנית של החוקים הרלוונטיים וההליכים המשפטיים בכדי למקסם את מהירות ויעילות הגבייה. כל הניסיון והוותק הרב הזה עומדים לרשותך בכדי לקדם גביית כספים המגיעים לך.


אם זה חשוב לך – זה חשוב לנו.
אל תהסס – התקשר עכשיו ונתחיל לעבוד.

חבל על הזמן 052-2954400