גביית חובות מהירה ומקצועית

חייבים לך כסף?
מחזיק שקים חוזרים של לקוחות?
הבנק הודיע שהשיק חזר א.כ.מ? מוגבל? נ.ה.ב? 

 

דע – יש מה לעשות. ועוד איך.
אנו נדאג לגבייה משפטית יעילה ומקצועית.

 

היתרון היחסי שלנו הוא שהטיפול המשפטי בגביית החוב עבורך יעשה על ידי עורך דין עם ניסיון עשיר והתמחות בהליכי הוצל"פ בלבד. משרדנו מתמחה שנים רבות בתחום הגבייה המשפטית.
זהו תחום התמחות ייחודי המצריך הבנה, מיומנות ובקיאות בחוקים הרלוונטיים ובתקנות.  

 

חשוב שתדע – ניהלנו מאות פעמים הליכי גבייה רבים, גם מורכבים ומאתגרים במיוחד. משרדנו פועל  ללא לאות עבור כל לקוח. במקצועיות וביצירתיות. אנו גאים בהצלחותינו וממשיכים לתת שירות, ייעוץ וליווי משפטי מקצועי לקהל לקוחותינו הנאמן. התקשר עכשיו ונוכל לסייע גם לך! 

 

גביית חובות בהוצאה לפועל הינה מעשה מיומנות ואומנות גם יחד. כיום, בשעה שחייבים רבים מנסים להתחמק מלפרוע את חובם ולמרבה הצער, חלקם הפכו ל"מומחים" בהתחמקות, יש נחיצות גוברת לעורך-דין הבקי בתחום ההוצאה לפועל בכדי לגבות חוב של חייב. 

 

חשוב לדעת – ככלל, יש צורך לנהל תיק הוצאה לפועל. התיק איננו מתנהל מעצמו.  על בעל החוב, כלומר-הזוכה, לנהל את הליכי הגבייה המשפטית. אין די בכך שאתה פותח תיק הוצאה לפועל כנגד החייב. ככלל, לשכת ההוצאה לפועל עצמה איננה דואגת לגביית החוב עבורך. תפקידה של לשכת ההוצאה לפועל הוא רק לספק לך פלטפורמה חוקית לפעול לגביית החוב. זה הכל!
לפיכך, עליך –  בעל החוב, להגיש בקשות מתאימות, באופן הנדרש, בכדי להניע ולקדם את תיק ההוצאה לפועל. 
רשם ההוצאה לפועל מגיב לבקשות הצדדים (החייב והזוכה) ובסמכותו לתת החלטה לבקשה שהגיש צד לתיק ההוצאה לפועל. כלומר, עליך להגיש בקשה מתאימה לרשם ההוצאה לפועל בכדי שייתן החלטה שתאפשר לך לקדם את ההליך לעבר גביית חוב המגיע לך. הניסיון מלמד שאם תסתייע בעורך דין הבקי בתחום ההוצאה לפועל, על-פי רוב, ההליך יהיה מהיר ויעיל יותר. ניהול מקצועי של עורך דין מול הוצאה לפועל, יגדיל מאוד את סיכוייך לגבות את החוב המגיע לך. 
גביית חובות מקצועית ומהירה בהוצאה לפועל מצריכה הכרה יסודית של מערכת ההוצאה לפועל. יש להכיר את מגוון ההליכים האפשריים. לברור את ההליך המתאים ביותר. לערוך את הבקשה בהתאם לדרישות הפרוצדורליות ולנהל את התיק באופן שוטף ורצוף בכדי למקסם את סיכויי הגבייה. מערכת ההוצאה לפועל מעמידה לעזרת הזוכה מגוון הליכים כנגד החייב. בין היתר: צו מאסר (בתיקי מזונות), עיקול חשבון בנק, עיקול משכורת, עיקול רכב, עיקול נכסים: דירה, חנות וכיוצא בזה. עיכוב יציאת החייב מהארץ, עיקולי זכויות, רכוש, כסף אצל צד ג (צד חיצוני לתיק ההוצאה לפועל). 

 

חשיבות קבלת שירותים מעורך דין המתמחה בהליכי גביית חובות בהוצאה לפועל
עורך דין שבקי בהליכי הוצאה לפועל ובעל ניסיון מוכח בניהול מוצלח של מאות תיקי הוצל"פ עבור מגוון עסקים, חברות ופרטיים מכל רחבי הארץ, יכול לקצר לך את הזמן עד שתיפגש סוף סוף עם הכסף שלך. היתרון היחסי שלי, נעוץ בניסיון של שנים בגביית חובות בהוצאה לפועל, למגוון עסקים, חברות ואנשים פרטיים. היות ואני גם מסייע, שנים רבות, לחייבים רבים להתגונן בהליכי הוצאה לפועל, אני מכיר היטב את נקודות התורפה ואת הדרכים היעילות ביותר בתחום זה. את כל הידע והעצמה הזאת אני רותם לטובתך. בדרך זו, אני מאמין, אתה מגדיל מאוד את סיכוייך לגבות את החוב בהוצאה לפועל.

חבל שתבזבז זמן יקר, התקשר אלי עכשיו ונתחיל לעבוד 052-2954400
 

עורכי דין הפטר חובות

בניגוד לתפיסה הרווחת, נפילה לחובות היא חוויה שיכולה לקרות לכל אחד ובכל שלב בחיים. חלק מהחובות אינם נגבים לעולם,


חלקם מגיעים לפתרון בין הנושה לחייב וחלקם נכנסים לתהליך גבייה באמצעות ההוצאה לפועל. מרגע שהחוב נכנס בשעריה, פועלת ההוצאה לפועל במטרה להגביר את ההסתברות להחזר החוב. בכלל זה, בוחנת ההוצאה לפועל את יכולתו של החייב להחזיר את חובותיו ואת האמצעים הכלכליים העומדים לרשותו לשם כך. בין כלל החוקים והתקנות המנחים את ההוצאה לפועל בפעילותה, קיים צו ייחודי שנקרא צו הפטר שבמילים פשוטות, פוטר את החייב מחובותיו. יחד עם זאת, כדי לדעת האם צו ההפטר יכול לחול גם על החוב שלכם, אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין הפטר שיבחן את הנושא ואף יקדם אותו מול ההוצאה לפועל.

מה זה צו הפטר ועל מי הוא חל?

צו הפטר הוא תקנה מיוחדת, זמנית, המאפשרת לחייב העומד בתנאי סעיף החוק לקבל הפטר חובות בהוצאה לפועל. צו ההפטר קובע שחייבים מוגבלים באמצעים,  שהסיכוי לגבות מהם את החוב הוא נמוך מאוד ולא מצדיק את המשך הליכי הגבייה על כל השלכותיו ושאין להם רכוש ממנו ניתן לפרוע את החוב (בהתאם לקבוע בחוק), זכאים להגיש בקשה להפטר חובות בהוצאה לפועל.

תחולת הצו נקבעת על פי קריטריונים ברורים כדוגמת בעלות על נכס, רמת הכנסה וקריטריונים נוספים, שנלקחים בחשבון, ויכולים להצביע על הסיכוי להחזרת החוב. במידה ונקבע שהחייב עומד בתנאי הסף שקובע החוק ונמצא מתאים להיכנס להליך, נפתח הליך הפטר מחובות לאותו חייב. במסגרת הליך הפטר לחייב, תינתן ההזדמנות לנושי החייב להביע דעתם לבקשת החייב למחיקת חובות.  הם יכולים להתנגד ואף רשאים לחקור את החייב בפני רשם ההוצאה לפועל.  בסופו של הליך מסודר, קובע רשם ההוצאה לפועל איזה סכום אם בכלל ישלם החייב ויתרת חובותיו ימחקו.  כלומר, החייב יקבל הפטר חובות בהוצאה לפועל.

כמו בתחומים חוקיים רבים אחרים, גם בתחום ההפטר קיימים מקרים בשטח האפור שבו התמונה היא אינה מובהקת לכאן או לכאן. במקרים אלה יכולים עורכי דין הפטר חובות להטות את הכף לטובת החייב ולשכנע  כי נכון וראוי לתת לחייב הפטר חובות ולסייע לו לסיים את הסבל הנובע מסנקציות ועיקולים של ההוצאה לפועל. מאחר ותחולת הצו תלויה גם בניואנסים משפטיים קטנים וישנה בהחלט אפשרות להחלת הצו גם במקרים שאינם מובהקים, חשוב מאוד להצטייד בשירותיו של עורך דין הפטר מקצועי שיקדם עבורכם את המהלך במהירות האפשרית.

משרד עורכי דין ונוטריון רום קובי מתמחה בליווי, ייעוץ וייצוג חייבים בהוצאה לפועל. לרשות המשרד צוות של עורכי דין הפטר עם רקורד מרשים של הצלחות בקידום מהלכי הפטר מלאים עבור לקוחות המשרד. כשהלחץ גובר והאור אינו מופיע בקצה המנהרה, צרו קשר בטלפון 052-2954400 ותנו לנו לעזור לכם להשתחרר מהחוב.

תפריט נגישות