אולי עורך דין חדלות פירעון זה הפתרון בשבילך?
ואיך חוק ה VIP עוזר למי שיוצאים מחובות לתמיד?

אנשים בחובות לא סולחים לעצמם על טעויות שעשו עם כסף, אבל מה שבאמת קובע בחיים הוא מה לומדים מהטעויות והכי חשוב הוא מה עושים אחרי שעושים טעויות…
העבר שלנו עם כסף לא חייב ללמד כלום על העתיד שיכול להיות לנו עם כסף.
עורך דין ונוטריון קובי רום, עורך דין חדלות פירעון, פיתח שיטה פשוטה וברורה ליציאה מחובות לתמיד.

מהרגע ששמתי לב שיש אנשים שיוצאים מחובות ומתקדמים בחיים ומנגד יש את אלו שמתגלגלים מחוב לחוב ועסוקים בלגמור את החודש, הדבר לא נתן לי מנוח.

הבחנתי שיש דפוס שחוזר על עצמו אצל אנשים שיוצאים מחובות ומתקדמים כלכלית בחיים וצוברים כסף, בטחון כלכלי, יציבות, ואפילו מעמד ועושר, ומנגד יש אנשים בחובות שלאחר שהם יוצאים מהחובות שלהם, הם חוזרים שוב לחובות ולפעמים שובו ושוב.

אם לא תרדוף אחרי החלום להיפטר מהחובות שלך לתמיד. החרטה תרדוף אותך

סיקרן אותי לגלות מה מבדיל בין אלה לאלה. מה עושים אלו שיוצאים מחובות לתמיד שגורם להם להשתפר כלכלית יותר ויותר ולהגיע לביטחון כלכלי וליציבות? התחלתי לחקור את הדבר הזה: ראיינתי את אלו שיצאו מחובות לתמיד. שאלתי אותם וקיבלתי תשובות מאלפות. לא הסתפקתי בזה: קראתי המון ספרים על עושר וצבירת הון.

על ניהול כסף ועל התפתחות אישית והתפתחות כלכלית. קראתי מאמרים ושמעתי הרצאות של המנטורים הגדולים והמובילים בעולם בתחום ההשפעה, המוטיבציה והעושר. בהליך מרתק וארוך, פיצחתי את השיטה: פיתחתי דרך פעולה פשוטה וברורה שמי שמבצעים אותה יכולים לצאת מחובות לתמיד. מדובר בשיטה שיש במקרים רבים, לבצע במקביל להליך משפטי.

אני עוסק בעריכת דין עשרים שנה. אני משמש עו"ד חדלות פירעון מומחה לחובות עצומים.
ליוויתי אלפי חייבים לצאת מחובות וידעתי מהיכרות עם כל כך הרבה חייבים, עד כמה זה משמעותי עבורם היציאה מהחובות וכמה הם תולים בזה תקווה, מצפים ומייחלים לרגע הזה. עבור רבים מהם זו היציאה מעבדות לחירות. זה הרגע שהם מייחלים לו -ברוב המקרים- שנים רבות.

המטרה שלי לעזור לך לצאת מהחובות המשפטיים שיש לך כדי שתוכל להגיע לבטחון כלכלי יותר גדול ממה שאתה יכול לדמיין 

במקרים רבים, הם מגיעים לרגע המיוחל שבו הם חופשיים מחובות סוף סוף, תשושים. לרוב אחרי הליכים משפטיים ארוכים- בבתי משפט. אחרי שהם הוציאו כסף רב על עורכי דין, התמודדו עם הלחץ והמתח הכרוכים בלהיות נתבעים בבית משפט. מולם עמדו, בדרך כלל, עורכי דין של בנקים, של חברות ביטוח, חברות אשראי ועוד גופים שונים. התמודדות לא קלה שגובה גם מחירים בריאותיים ואישיים. חלקם עברו תלאות בהליכי הוצאה לפועל שנפתחו נגדם.

עיקלו להם חשבון בנק, ביטלו להם כרטיסי אשראי, פנקסי שקים. הוציאו נגדם עיכוב יציאה מהארץ. ראיתי מקרים רבים של אנשים שהגיעו ממש לשדה התעופה ורק שם התגלה להם שיש נגדם צו עיכוב יציאה מהארץ, עם כל האכזבה המרה הכרוכה בכך, מפח הנפש וההשפלה שהם חווים. אחרי כל זה, מגיע הרגע המיוחל, שבעזרתי כעורך-דין חדלות פירעון שלהם, הם מגיעים למחיקת החובות.

להפטר הנכסף מהחובות. זה הרגע שהם חלמו עליו. זו יציאת המצרים הפרטית שלהם. מעבדות לחירות. אבל כאן, יש טוויסט דרמטי בעלילה: חלק גדול מאוד מאותם אנשים שיצאו סוף כל סוף לחופש מהחובות שלהם, יחזור חזרה לחובות. למעשה לא פחות מ-חצי! כן, זו לא טעות: אחד מכל שני אנשים שיצאו מחובות בישראל, יחזור חזרה לחובות. חלקם לא מודע לזה וחלקם לא מאמין לזה, אבל זה בכלל לא משנה- זה המצב בישראל!

עכשיו זה הזמן שלך לצאת מחובות.  לתמיד.

זה לא רק מה שאני אומר: לפי מחקר גדול שנעשה בישראל עבור רשות האכיפה והגבייה, אחד מכל שני חייבים שיוצא מחובות, חוזר חזרה לחובות. חלקם לחובות גדולים יותר. אותם חייבים שנפטרו סוף סוף מהחובות שלהם לא צריכים להיות מודעים לעובדה הזאת כדי שהיא תחול עליהם… על רקע זה, לאחר שפיתחתי את השיטה שלי של 'לצאת מחובות לתמיד', סברתי לתומי שכשאפרסם אותה ברבים, אנשים עם חובות, שישמעו עליה, יקפצו על המציאה. כמו תרופה לאדם חולה או אפילו כמו מים להולך במדבר. בתמימותי חשבתי שהערך העצום שהשיטה שלי יכולה להביא לחייבים, תעשה את העבודה. פתחתי קבוצת פייסבוק בשם: 'לצאת מחובות לתמיד עם עורך דין קובי רום', והזמנתי את מי שרוצה להצטרף אליה [בחינם].

אפשר להיפטר מהחובות לתמיד.  בשיטה של 'לצאת מחובות לתמיד' ,זה פשוט מתמיד

המחשבה שלי הייתה: אני נותן לכם מידע וערך מטורפים, ב ח-י-נ-ם. מה, לא תיקחו? ואז זה קרה: במקום גשם של בקשות להצטרף לקבוצה, קיבלתי רק טפטוף. תחילה, הדבר הימם אותי. הייתי בשוק. אחר כך ההרגשה התחלפה בכעס: לא רוצים? לא צריך. אחרי יומיים נרגעתי ונשארתי עם תסכול שנהפך אצלי לתשוקה בוערת: להעביר את השיטה שלי לכל החייבים הכרוניים, אלו שיוצאים מחובות ונכנסים שוב לחובות ומתגלגלים שנים במעגל החובות ומבזבזים שנות חיים שלא יחזרו. לאחר מחשבה, בדיקה וסיעור מוחות, הבנתי שאנשים רבים לא קופצים על המציאה לעבור את הדרך של לצאת מחובות לתמיד בגלל חוסר אמונה. הם לא מאמינים שהם יכולים.

אנשים חושבים שקודם יצאו מחובות ואז ישיגו יותר כסף, יותר שפע ויתקדמו כלכלית,
אבל זה ממש הפוך: קודם תלמד איך להשיג יותר כסף, יותר שפע ותתקדם כלכלית
ואז תוכל לצאת מהחובות שלך.

הם נמצאים שנים בחובות. הם מצויים שנים בקשיים כלכליים וחלקם ממש שורדים את החודש, כל חודש. זו מעמסת חיים קשה. הם לא מאמינים שזה אפשרי. הם לא מאמינים שהם יכולים להיפטר מהחובות שלהם לתמיד. מבחינתם, הם ניסו. בתחושה שלהם- הם כל הזמן מנסים. שנים הם מנסים ולא מצליחים. שנים שהם מספרים לעצמם שהאשמה בחובות היא בגלל יוקר המחייה בישראל. בגלל שהמשכורות נמוכות. בגלל שהכל יקר. שאי אפשר להצליח בארץ. שכל העשירים גנבים. שקשה להרוויח כסף. הם מאשימים את המצב בארץ ואת כל העולם בחובות שלהם ובזה שהם תקועים כלכלית:

הם בחובות בגלל שאי אפשר בישראל להגיע לרכוש דירה. (ואם הגיעו לדירה אז:) בגלל שהגיעו לדירה יש משכנתא חונקת. בגלל שילדים זה יקר. כי אין ילדים וטיפולי פוריות זה יקר… בגלל שהשותף גנב את הכסף… באשמת העוקץ של הספק מסין… ועוד ועוד הסברים… מה משותף לכל ההסברים הללו? שכולם נכונים.

עו"ד חדלות פירעון יכול לקצר לך זמנים להגעה לחופש שלך מחובות.
זה זמן של החיים שלך. זמן שלא יחזור. איך תרגיש כשתצא כבר מהחובות?

הסיפורים נכונים אבל התוצאה היא חיים קשים. עם חובות. ועם הליכים משפטיים. עם תחושת החמצה ואי סיפוק עצמי. כל זה איננו הכרחי. אפשר אחרת! בגלל שאני יודע עד כמה ההליך של לצאת מחובות לתמיד יכול להיות משנה חיים עבורכם. בגלל שראיתי כמה טוב זה יכול לעשות לחיים של אנשים ובגלל שאני מבין את החשש הטבעי וההגיוני שלכם, אני רוצה לשאול כל אחת ואחד כאן באופן אישי: אם אני אשכנע אותך שזה אפשרי? אם ממש אראה לך עכשיו שזה אפשרי, האם תסכים/מי לעשות את הצעד הראשון? תסכימו שהיום הזה יהיה היום בו תזנקו לחיים ללא חובות? מצוין: כי למעשה, השיטה שלי בנויה ככה שאין לך מה להפסיד . מקסימום תרוויח. את החיים שלך!. השיטה שלי בנויה משילוב של ליווי משפטי מעולה ממוקד תוצאות בשילוב קורס עוצמתי שיכול לשנות חיים. ממש ככה:

"כמו שהפרחים הכי יפים פורחים בזבל, ככה חיי שפע ובטחון כלכלי, יכולים לצמוח גם מחובות עצומים"  קובי רום

1. אז למי שעדיין לא מכיר אותי, נעים מאוד: קובי רום, עורך דין חדלות פירעון ונוטריון. יש לי ניסיון עשיר ומוכח של עשרים שנה בתחום המשפט הייחודי של חדלות פירעון. ליוויתי אלפי חייבים לחופש שלהם מחובות.

אני עוסק בייצוג אנשים עם חובות ומוציא אנשים מחובות מעל לעשרים שנה.

2. מה אני מציע לך: אני בונה לך ליווי משפטי מדויק ומקצועי שתואם בדיוק את מה שהמצב המשפטי שלה מצריך. בלי אותיות קטנות ובלי "עיזים". בשיטת הכל כולל הכל. עד ליציאה שלך מחובות!. התשלום הוא על זה. כלומר, כלקוח של המשרד, בכל מקרה תקבל את השירות המשפטי בבתי משפט או בהוצאה לפועל וכו'… עד ליציאה שלך מחובות. ככה, מובטח לך ליווי משפטי מעולה להסדרת החובות שיש לך. זו הכוונה במילים: 'לצאת מחובות'. לכן, בשיטה שלי אתה אף פעם לא תפסיד כי בכל מקרה תקבל שירות משפטי מעולה! עכשיו בואו נוסיף את המילה אולי החשובה ביותר שעושה את כל ההבדל: זו המילה: "לתמיד". המילה "לתמיד", הופכת הליך משפטי חשוב של יציאה מחובות להליך שיכול לשנות לך את החיים!. שיכול להביא אותך להצלחות, להשגים ולסגנון חיים שרק חלמת עליו ולא חשבת שאי פעם זה באמת יקרה לך.

3. התוכנית המיוחדת שלנו מצריכה את "הירידה שלך למגרש". זה החלק שבו את/ה לא יכול/ה להישאר לשבת על הטריבונה ביציע. זה החלק שבו אתה/ לוקח/ת אחריות על החיים שלך בליווי ובהדרכה שלי לפי השיטה הפשוטה של 'לצאת מחובות לתמיד'. השיטה של לצאת מחובות לתמיד בנויה מחמישה שלבים. אחד מהשלבים הנ"ל, שמתבצע במקביל להליך המשפטי שתקבלו אצלנו כלקוחות המשרד, הוא קורס התנופה הייחודי והראשון בישראל, של לצאת מחובות לתמיד, אותו תקבלו –ללא עלות נוספת.

אף אחד לא רוצה עורך דין חדלות פירעון, אבל חופש מחובות והתקדמות כלכלית חייבים להתחיל בלהיפטר מהחובות הקיימים באופן מקצועי ולצורך זה מומלץ עורך דין חדלות פירעון

4. השיטה של לצאת מחובות לתמיד בנויה מחמישה שלבים ונתמכת בקורס תנופה ייחודי.
אני רוצה במאמר זה להתרכז דווקא בקורס:
מדובר בקורס מהפכני שמשלב לראשונה בישראל שירות משפטי עם עולמות של התפתחות אישית והתפתחות כלכלית. בקורס הזה משלבים את השיטה הייחודית של לצאת מחובות לתמיד עם תוכן ייחודי מתקדם, מדויק ויעיל ביותר לצורך התקדמות אישית שנעשית במקביל להליך המשפטי.
מדובר בקורס שבסיומו תהיו במקום מתקדם הרבה יותר מבחינה מנטאלית, אנרגטית ותודעתית.

העבר שלך עם חובות אינו סימן לעתיד שיכול להיות לך.  אז מה אתה מחליט?

אז על מה נדבר בקורס התנופה:

1. מהם חוקי הכסף שחייבים להכיר ביציאה מחובות לתמיד.

2. כיצד בונים חוסן כלכלי ופועלים בתנאי אי וודאות.

3. מהם הפעולות הפיננסיות שחייבים לעשות ביציאה מחובות לתמיד.

4. כיצד תשיגו יותר עצמאות כלכלית ויותר בטחון כלכלי, כדי לעבוד פחות שעות ופחות קשה.

5. איך להתמודד עם כישלונות ולהפוך אותם להצלחה הכי גדולה שלכם.

6. איך אפשר לשמור על מיקוד לאורך זמן ולהגיע לחופש מחובות לתמיד.

7. מהי שיטת 15% לחיים חופשיים מחובות.

8. איך מתנהלים כלכלית נכון בזמן שאנחנו בהליכים משפטיים ובפשיטת רגל?

9. איך מתכננים את היום שאחרי היציאה מהחובות?

10. איך משנים את ההרגלים שלנו?. איך לקבל שליטה על הכסף שלנו ולחנך אותו שיעבוד בשבילנו במקום שנעבוד בשבילו?

11. איך העשירים משקיעים את הכסף שלהם ואיפה? זה לא הכל. מהקורס יוצאים עם עוד דברים שמקבלים כאן: תקבלו מוטיבציה, אנרגיה וסט כלים לזניחת מחשבות מעכבות ואמונות מגבילות.
כל זה בסביבה של אנשים כמונו, שמופיעים בחיים של עצמם ורוצים לצאת מחובות לתמיד כדי להגשים את החלומות שתמיד רצו.

בואו להפוך את היום הזה ליום הזינוק שלכם לצאת מחובות לתמיד.

הצטרפו להצלחה 052-2954400. מכל הלב, קובי רום

רוצים לגלות ולדעת עוד? לחצו כאן