שירותי נוטריון

ישנם לא מעט מקרים שבהם אדם יכול להזדקק לשירותיו של נוטריון. אם אתה זקוק לשירות נוטריון דע שהגעת למקום הנכון. אני כאן בשבילך.

את משרד עורכי הדין רום קובי, הקמנו כבר לפני שנים. אנו נותנים שירותי נוטריון באופן מהיר, מקצועי וענייני למגוון לקוחות.  בנוסף, למשרד ניסיון של יותר מחמש עשרה שנה בסיוע משפטי מקצועי ללקוחות בתחום התמחות ייחודי של ההוצאה לפועל ופשיטת הרגל.  למשרד ניסיון רב ומוכח בסיוע ללקוחות רבים, חלקם בתיקים סבוכים. גם בעזרה משפטית מקצועית לעורכי דין המבקשים סיוע מומחה בכדי לאפשר ללקוחותיהם את השירות המשפטי הטוב ביותר.

אם אתה זקוק  לנוטריון מקצועי שהוא גם עורך דין וותיק ומנוסה, אני לשירותך.  תמיד.  במהירות, יעילות ובשירותיות. הכל בכדי לסייע ולהקל עליך. הכל כדי לתת לך את מירב הערך לו אתה זקוק מנוטריון.  אנחנו הכתובת שלך לאימות נוטריוני ולשירות נוטריוני מהיר ויעיל.  במרחק טלפון- 052-2954400.

מי יכול להיות נוטריון?
על פי החוק, נוטריון הוא עורך דין מוסמך, וותיק,  שקיבל רישיון נוטריון.  נוטריון רשאי לאשר, לאמת, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים בתחומים שונים. מבחינת בית המשפט, חתימתו של הנוטריון נחשבת כאישור למקוריות המסמך, זהות החתום וכדומה. אמנם, יש מקרים בהם חתימתו של עורך דין יכולה להספיק, אך בלא מעט מקרים אחרים זה חייב להיות נוטריון כדי שהמסמך יקבל את התוקף הדרוש לו. מבחינת החוקים במדינת ישראל, כדי שאדם יהיה כשיר לכהן כנוטריון הוא חייב לעמוד במספר סעיפים שונים:

1.האדם חייב להיות אזרח ישראלי.

2.הוא חייב להיות חבר בלשכת עורכי הדין.

3.עליו להיות בעל ניסיון של לפחות 10 שנים במקצוע כעורך דין.

4.הוא צריך להיות אדם שלא הורשע בעבירה שיש עמה קלון.

5.הוא חייב לעבור השתלמות מיוחדת בתחום הנוטריוני.

עורך דין העומד בקריטריונים הללו, יכול להגיש בקשה לוועדה המיוחדת שאחראית על העניין. הוועדה תתכנס ותחליט האם לאשר את הבקשה. אם הוא יימצא ראוי, הוא יוכל להתחיל לתפקד בתור נוטריון בפועל.

סמכויותיו המגוונות של הנוטריון
ישנם מספר הבדלים בין עורך דין ובין נוטריון, ואחד מההבדלים זו שאלת הסמכויות והמסמכים שעליהם ניתן יהיה לחתום. במקרה של נוטריונים, הרי שהם רשאים לבצע את הפעולות הבאות:

  • אישור חתימה של מסמך
  • אישור נכונות העתק של מסמך
  • אישור תרגום
  • אישור תצהיר
  • אימות חתימה
  • אישור שאדם פלוני חי
  • אימות הסכם ממון בין בני זוג ועוד

לא משנה איזה מכל השירותים הללו דרושים לכם, אנשי המקצוע שאליהם אתם פונים חייבים להיות נוטריונים בפועל. אצלנו במשרד תוכלו למצוא אנשי מקצוע שיוכלו לסייע לכם לכל אורך הדרך המשפטית שאיתה עליכם להתמודד, בין אם מדובר על מסמך קצר שצריך לאשר, או בסדרת מסמכים הדרושים אישור נוטריוני.

כמובן, שמשרדנו יעמוד ברצון לשירותכם בתחום ההתמחות הייחודי שלנו שהוא דיני חדלות פירעון: הוצאה לפועל ופשיטת רגל.

מה הופך אותנו לכתובת הנכונה עבורכם?
ראשית, אצלנו תוכלו לקבל תחת קורת גג אחת סיוע ופתרון למסמכים שונים הדרושים אישור נוטריון.  בקלות וביעילות. ה  בנוסף, למשרדנו יתרון יחסי בולט בתחום ההוצאה לפועל ופשיטת הרגל, בו אנו מתמחים מעל חמש עשרה שנים בסיוע למגוון עצום של עסקים, חברות ואנשים פרטיים.  את כל הידע, הניסיון והעוצמה הזאת אנו מציעים להעמיד לרשותכם.

אם זה חשוב לך – חשוב לי לסייע לך.  אני כאן במרחק שיחת טלפון.  חייג/י עכשיו: 052-2954400.

עורכי דין הפטר חובות

בניגוד לתפיסה הרווחת, נפילה לחובות היא חוויה שיכולה לקרות לכל אחד ובכל שלב בחיים. חלק מהחובות אינם נגבים לעולם,


חלקם מגיעים לפתרון בין הנושה לחייב וחלקם נכנסים לתהליך גבייה באמצעות ההוצאה לפועל. מרגע שהחוב נכנס בשעריה, פועלת ההוצאה לפועל במטרה להגביר את ההסתברות להחזר החוב. בכלל זה, בוחנת ההוצאה לפועל את יכולתו של החייב להחזיר את חובותיו ואת האמצעים הכלכליים העומדים לרשותו לשם כך. בין כלל החוקים והתקנות המנחים את ההוצאה לפועל בפעילותה, קיים צו ייחודי שנקרא צו הפטר שבמילים פשוטות, פוטר את החייב מחובותיו. יחד עם זאת, כדי לדעת האם צו ההפטר יכול לחול גם על החוב שלכם, אתם זקוקים לשירותיו של עורך דין הפטר שיבחן את הנושא ואף יקדם אותו מול ההוצאה לפועל.

מה זה צו הפטר ועל מי הוא חל?

צו הפטר הוא תקנה מיוחדת, זמנית, המאפשרת לחייב העומד בתנאי סעיף החוק לקבל הפטר חובות בהוצאה לפועל. צו ההפטר קובע שחייבים מוגבלים באמצעים,  שהסיכוי לגבות מהם את החוב הוא נמוך מאוד ולא מצדיק את המשך הליכי הגבייה על כל השלכותיו ושאין להם רכוש ממנו ניתן לפרוע את החוב (בהתאם לקבוע בחוק), זכאים להגיש בקשה להפטר חובות בהוצאה לפועל.

תחולת הצו נקבעת על פי קריטריונים ברורים כדוגמת בעלות על נכס, רמת הכנסה וקריטריונים נוספים, שנלקחים בחשבון, ויכולים להצביע על הסיכוי להחזרת החוב. במידה ונקבע שהחייב עומד בתנאי הסף שקובע החוק ונמצא מתאים להיכנס להליך, נפתח הליך הפטר מחובות לאותו חייב. במסגרת הליך הפטר לחייב, תינתן ההזדמנות לנושי החייב להביע דעתם לבקשת החייב למחיקת חובות.  הם יכולים להתנגד ואף רשאים לחקור את החייב בפני רשם ההוצאה לפועל.  בסופו של הליך מסודר, קובע רשם ההוצאה לפועל איזה סכום אם בכלל ישלם החייב ויתרת חובותיו ימחקו.  כלומר, החייב יקבל הפטר חובות בהוצאה לפועל.

כמו בתחומים חוקיים רבים אחרים, גם בתחום ההפטר קיימים מקרים בשטח האפור שבו התמונה היא אינה מובהקת לכאן או לכאן. במקרים אלה יכולים עורכי דין הפטר חובות להטות את הכף לטובת החייב ולשכנע  כי נכון וראוי לתת לחייב הפטר חובות ולסייע לו לסיים את הסבל הנובע מסנקציות ועיקולים של ההוצאה לפועל. מאחר ותחולת הצו תלויה גם בניואנסים משפטיים קטנים וישנה בהחלט אפשרות להחלת הצו גם במקרים שאינם מובהקים, חשוב מאוד להצטייד בשירותיו של עורך דין הפטר מקצועי שיקדם עבורכם את המהלך במהירות האפשרית.

משרד עורכי דין ונוטריון רום קובי מתמחה בליווי, ייעוץ וייצוג חייבים בהוצאה לפועל. לרשות המשרד צוות של עורכי דין הפטר עם רקורד מרשים של הצלחות בקידום מהלכי הפטר מלאים עבור לקוחות המשרד. כשהלחץ גובר והאור אינו מופיע בקצה המנהרה, צרו קשר בטלפון 052-2954400 ותנו לנו לעזור לכם להשתחרר מהחוב.

תפריט נגישות